Pırlanta Su Yolu Bileklikler

16 adet ürün var.
Görünen 16 üründen 1 - 16 arası

Filtre

Pırlanta bileklikler kategorimizde yer verdiğimiz,  su yolu pırlanta bileklik modelleri, sadeliği ve zarafeti aynı anda yansıtırken, pırlantanın ışıltılı yapısını zarif bileklerinizde en iyi şekilde yansıtırlar.

Pırlanta Su Yolu Bileklikler ile Konforlu Kullanım

Pırlanta suyolu bileklikler arasında yer alan ayarlanabilir bileklik modelimiz ile bileğinizin ölçüsüne uyumlu ve konforlu kullanıma sahip bir tasarımı sizlere sunuyoruz. Bu modelimizde pırlanta taşların berraklığı ve parlaklığı zarif bileklerinizde yer alırken, bilekliğin kelepçe formu bilek ölçülerinize uygun şekli alır.

Sizin için değerli olan kişiye şık bir hediye vermek için ideal seçenek olan bu tasarımı ile hediye alırken önem verdiğinizin kişinin bilek ölçüsüne uyumlu seçimi yapı yapmadığınız düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Şık dizilimli yuvarlak kesim pırlantalar ile tasarlanan model, berrak pırlantanın en ışıltılı yanını yansıtır. Yuvarlak kesim pırlantalarda en etkili ve ışıltılı düzeye ulaşılan işçilik seçeneğidir.

Farklı Pırlanta Kesimlerinde Su Yolu Bileklikler

Su yolu bileklik modellerimizde tüm kaliteli işçilik detaylarını bir arada yansıtmak amacıyla sizlere sunduğumuz baget ve yuvarlak kesim pırlantaların bir arada kullanıldığı modeller, hareketli stiliniz ön plana taşıyacak.

Farklı kesimlerde taşlar ile oluşturulan pırlanta su yolu bileklik modelleri, belirli bir adette sıralanmış yuvarlak kesim pırlantalar ardından kare kesime sahip tek bir pırlanta ile devam eden dizlimden oluşmaktadır. Hareketli detaylara yer veren tasarım güçlü stili yansıtan kare kesim pırlantanın parlaklığını ve modern detayları sunan yuvarlak kesim pırlantanın derinlikli görünümünü birleştirir. Zarif bileğinizde saf beyaz pırlantanın gücünü yansıtan bu bileklik ile şık gece kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

Pırlanta Su Yolu Bilekliklerde Baget Modelli Seçenek

Baget pırlanta kullanımından vazgeçemeyen ve şık gece elbiselerini en iyi tamamlayan mücevherlerin baget pırlanta kolye ve bilekler olduğunu düşünen bayanlara özel baget su yolu bilekliklerimiz sunuyoruz. Bu modellerimizde bir biri ardına dizilen kare kesimli ve muhteşem parıltıya sahip pırlantaları birleştiriyoruz. Kare pırlantaların bağlantı noktalarında ise yuvarlak kesimli ve derin görünüşleri ile dikkatleri üzerlerine çeken yuvarlak kesim pırlantaları kullanıyoruz.

Her daim zarif bileklerinizde severek taşıyacağınız ve hakiki pırlantaların şık kombinasyonunu deneyimleyeceğiniz bu tasarım, zamansız ve her stille kullanıma uygun mücevherler arasında yer almaktadır.

Su Yolu Bilekliklerde Kelepçe Formlu Modeller ile Fark Yaratın

Farklı mücevher tasarımlarını kullanmaktan zevke alan bayanlar, klasik su yolu modellerine ek olarak sunduğumuz kelepçe modelleri soy ulu pırlanta modeller ile stil ihtiyaçlarına tam karşılık alıyorlar.

Bu modellerde şık yuvarlak kesim pırlantanın sadeliğinden ve ışıltısından yararlanılarak düz dizilimli bir formda zarif kelepçe bileklikler tasarlanır. Su yolu kolye küpe, teş taş yüzük ve kolye modellerinin tümü ile set haline getirebileceğiniz bu şık tasarım, zarafetiniz ve sadelikten yana olan duruşunuz ön plana çıkarır.

Pırlanta su yolu bileklik çeşitleri, hakiki pırlantanın kalitesi ve insan sağlığını koruyan yapısı ile zarif bileklerinizde, imitasyon aksesuarların sebep olduğu kızarıklık ve alerji etkilerini sıfıra indirir.