Pırlanta Renkli Yüzükler

76 adet ürün var.
Görünen 76 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Renk
Berraklık

Pırlanta renkli yüzükler, pırlantanın zarif ve şık görünümünün diğer kıymetli taşlar ile birleştirilmesiyle ortaya çıkan modellerdir. Pırlanta, klasik şık görünümü ile kadınların vazgeçilmez mücevherlerinden birisidir. Renkli pırlanta yüzüklerimiz ise safir ve yakut gibi taşların pırlanta yüzük modellerine eklenmesi ile oluşturulmuştur.

Özel tasarımcılarımız bazı tasarımlarında renkli taşları minimal seviyede tutarak hem dinamik hem de zarif bir görünüm ortaya çıkarmıştır. Bazı tasarımlarda ise zengin motiflerle kıymetli taşlar ve pırlanta buluşturularak gösterişli yüzük modelleri ortaya çıkarılmıştır. Bu tasarımlar ustalarımızın ellerinde işlenerek her zevke hitap eden Jewelous Pırlanta renkli yüzük koleksiyonu ortaya çıkarılmıştır. Pırlanta tercihinizi renkli yüzük koleksiyonundan yaparak sıra dışı stilinizi ve göz alıcını şıklığınızı öne çıkarabilirsiniz.

Hem Ruhunuza Hem Gözlerinize Hitap Eden Tasarımlar

Kıymetli doğal taşların en önemli özelliği, her birinin yalnızca göz zevkine değil aynı zamanda ruha da hitap eden eşsiz bir tılsımının olmasıdır. Tanzanit taşı kalbin ve zihnin enerjisini arttırması özelliği ile bilinmektedir. Başarı taşı olarak da nam salan sitrin taşı ise negatif enerjileri dağıtarak ruhu temizlemektedir. Aquamarin taşı ise uğur ve bereket taşıdır.

Safir, tanzanit, zümrüt, yakut ve çok daha fazlası Jewelous Pırlanta renkli yüzük koleksiyonunda pırlanta ile bir araya getirilmiştir. Bu sayede pırlantanın ihtişamından vazgeçmeden diğer kıymetli taşları da zevkle taşıyabilmeniz ve hem kusursuz şıklığa ulaşmanız hem de ruhunuzu şımartmanız mümkün olmuştur.

Güçlü Kadınlar için Safir Taşlı Yüzükler

Safir pırlanta yüzükler, Jewelous Pırlanta renkli yüzük koleksiyonunun en sevilen çeşitleridir. Safir gücü ve umut etmeyi simgelemektedir. Ruhu iyileştirici özelliği ile öne çıkan bu eşsiz taş, pırlanta ile bir araya geldiğinde mükemmel bir uyum sağlamakta ve göz alıcı şıklığa ulaşmaktadır.

Güçlü kadınların vazgeçilmezlerinden olan safir taşı mavi tonlarında asil ve zengin bir görünüm sağlamaktadır. Safirin diğer renkleri ise dinamik bir görünüm için pırlantayla yola çıkacak en ideal seçeneklerdir.

Aşkın İki Önemli Sembolü Yakut ve Pırlantanın Buluşması

Mücevher dünyasında aşk ve tutku, yakut ve pırlanta demektir. Yakut az bulunan kıymetli taşlardan birisidir. Yakutun bu özelliği, tutkunun ve aşkın en önemli simgelerinden birisi haline gelmesini sağlamıştır. Pırlanta ise milyonlarca yıllık yolculuğunun sonunda bugünkü kıymetine kavuşan bir taştır. Bu nedenle emek ve sevgi ile yoğrulan ilişkilerin vazgeçilmez simgesidir. Aşkın sembolü iki kıymetli taşın tek bir yüzükte bir araya geldiği yüzük modelleri, evlilik tekliflerinden yıldönümlerine kadar ilişkiniz için özel olan her günde en ideal hediye seçenekleri haline gelmiştir. Jewelous Pırlanta renkli yüzük modelleri koleksiyonunda bulabileceğiniz yakut taşlı pırlanta yüzükler arasından hemen tercihinizi yaparak aşkınızı sembolleştirebilirsiniz.