Pırlanta Baget Kolyeler

75 adet ürün var.
Görünen 75 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Renk
Berraklık

Pırlanta kolyeler her dönem kadınların boynunda zarafetin simgesi olmuştur. Pırlanta baget kolyeler, değerli pırlanta taşının büyüsü, derinliği, berraklığı ve saf ışıltısı baget kolye modelleri ile modern, klasik, dinamik, romantik kadının stil detaylarını ön plana taşır.  

Pırlanta Baget Kolyelerle Modern Stilinizi Ön Plana Taşıyın

Vazgeçilmez taşlardan olan pırlanta her stili tamamlamak için vazgeçilmez bir detaydır. Özellikle zümrüt kesimli, daha çok kare ve dikdörtgen formlarında keskin kenar hatlarının kavisli yumuşak geçişler ile tasarlandığı pırlanta baget kolyeler, modern stili yansıtmak için ideal seçeneklerdir. Kare ve dikdörtgen formlu zümrüt kesim pırlantalar ile tasarlanan baget kolyeler, disiplinli, dürüst, modern kadının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alırken, doğal ve saf ışıltısı ile göz kamaştırır.

Geometrik formlu pırlanta baget kolyelerin, şık ve zarif zincirleri ile birleştikleri noktada yer alan ve kolye ucunun baş kısmına eklenen pırlanta taşlı yaprak figürü ise tasarıma yaratıcı ve trend bir görünüm katar. Katıldığınız önemli davetlerde şık gece elbiseleriniz yanında sönük kalmayacak ve ışıltısı ile size zarif bir görünüm katacak, günlük kullanımda ve iş yaşantısında kaliteli kesim işçiliği ile dikkat çekerken, stiliniz tamamlayacak bir pırlanta kolye arıyorsanız, pırlanta baget kolye modellerimiz ihtiyaçlarınıza ışıltıları ve kaliteleri ile cevap veriyorlar.

Pırlanta Baget Kolye İle Romantik Detaylar

Kadının zarif stiline romantik ve gizemli detayları katan pırlanta baget kolyeler, tasarımlarında uygulanan damla ve oval kesim pırlantalar ile ışıltılarını yansıtarak, dikkatleri üstlerine çekerler. Bu değerli mücevherler tarih boyunca eskimeyen zamansız oval hatlara sahip, damla kesim pırlantayı çevreleyen bir adet damla kesim beyaz altın çerçeve ve onu saran sıralı yuvarlak kesim pırlantaların dizildiği hattan meydana gelir. Üç iç içe hattan meydan gelen ve boynunuza taktığınızda damla kesim pırlantanın ve sıralı pırlanta taşların ışıltısını yansıtan, beyaz altının soğukluğunu teninizde hissedeceğiniz bu değerli aksesuarımız, stilinize romantik öğeleri katarak, her ortamda gözleri üzerinize çekiyor. Pırlanta baget kolye modelleri, damla kesim seçenekleri ile nazik, saygılı ve uyumlu kişiliğiniz yansıtıyorlar.

Zarif Bir Armağan Vermek İçin Yuvarlak Kesim Pırlanta Baget Kolyeler

Pırlantalarda kullandığımız yuvarlak kesim, mücevher dünyasında ailesine bağlı, sakin ve güvenilir karakteri ifade eder. Bu açıdan, sevdiğiniz kişiye özel bir armağan vermek ve naif duygularınızı ifade etmek istiyorsanız pırlanta taşın saf ışıltısını yansıtan, yuvarlak kesimli pırlanta baget kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Özel günlerde şık gece elbiseleriyle, günlük stilde beyaz trende gömlekler ve beyaz yaz elbiseleriyle muhteşem bir uyumu yakalayan ve ışıltısı ile kadınlara zarif, taze ve doğal bir görünüm kazandıran yuvarlak pırlanta baget kolye, armağan ettiğiniz kişinin boynunda taşıyacağı vazgeçilmez bir parça olacak.

Işıltıları İle Göz Kamaştıran Pırlanta Baget Kolyeler

İki farklı figürün, ince işçilikle ve yaratıcı tasarım kararları ile bir araya getirildiği pırlanta kolyeler, gösterişli görünümleri ile ön plana çıkarlar. Yaratıcı tasarımlarımız arasında yer alan gösterişli modellerimizde kare kesim iki adet pırlanta taşı, iç içe geçmiş ve sıralı pırlantalar ile bezenmiş iki oval halka figür içine yerleştirilmiştir. Şık ve değerli pırlanta taşlarını yoğun şekilde kullandığımız iki figürlü pırlanta baget kolyeler, dikkatleri üzerinize çekeceğiniz şık gece kokteyllerinde vazgeçilmez aksesuarlarınız olacak.

Keskin hatlı ve yuvarlak kenarlı daha naif geometrik kesimler ile hazırlanmış değerli pırlanta taşlarını aynı anda kullandığımız bu tasarımlar, şık görünüm için muhteşem dengeyi kuran mücevherlerdir. Beyaz altının detayları ile birleşen pırlantanın berraklığı, her aynaya baktığınızda geceye başlamak için hazır olduğunuz size hissettirirken, özel şık kıyafetleriniz ile tam uyumu yakalarlar. Pırlanta baget kolye çeşitleri ile pırlantanın saflığını, derinliğini, berraklığını ve hakiki ışıltısını yansıtan ve ömür boyu severek taşıyacağınız bir mücevhere ulaşırken, dışa dönük, yaratıcı, zarif stilinizi ön plana taşıyabilirsiniz.