Pırlanta Fantezi Kolyeler

81 adet ürün var.
Görünen 81 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Renk
Berraklık

Pırlanta kolyeler arasında yer verdiğimiz fantezi pırlanta kolye seçenekleri, birden farklı figür üzerinden tasarlanan alışılmışın dışında aksesuarlardır. Pırlanta fantezi kolye tasarımlarında ok ve yay, vav, sıralı pırlanta toplar, fermuar figürü, kuğu figürü gibi yaratıcı şekiller uygulanır. Bu şekilleri pırlanta taşlar ile betimleyerek, şık stil ve derin parlaklık tasarımlarda yansıtıyoruz.

Pırlanta Eros Oku Kolye İle Çapıcı Bir Hediye

Eros oku figürlü pırlanta kolye, sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz hem anlamlı hem de onun yüzünü gülümsetebilecek bir tasarımdır. Aşkınızın çarpıcılığını ve hala ilk günkü heyecanı taşıdığınızı kelimelere dökmeden ifade etmek istiyorsanız, pırlanta eros oku kolye sizin için ideal bir tercihtir.

Eros oku pırlanta kolyede şık figürlü bir yay ve ok birlikte modellenmiştir. Bu modelin yay figürü üzerinde ve ok figürünün uç kısmında, yuvarlak kesim işçiliğinde pırlantalar kullanılmıştır. Pırlantanın zarifliğini ve berraklığını yansıtan pırlanta fantezi kolye, yaratıcı aksesuarları kullanmayı seven bayanlara hitap eder. Günlük stil ile muhteşem uyumu yakalayan bu mücevher, kaliteli işçilik kesimine sahip pırlantanın en iyi şekilde yansıttığı derinlik görünümünü ve beyaz, saf ışıltıyı yansıtır. Masalsı bir duruşu ortaya koyan tasarım, beyaz elbiselerini ile kombinleyeceğiniz, en değerli mücevherleriniz arasında yer alacak.

Modern Stilin Vazgeçilmezi Refmuar Figürlü Pırlanta Fantezi Kolye

Her zaman kullanabileceğiniz, özellikle iş yaşantınızda gömlekleriniz ve şık elbiseleriniz ile kombinleyebileceğiniz modern tasarımlı bir mücevher arıyorsanız, fermuar figürlü pırlanta fantezi kolye, isteklerinize cevap veriyor.

İki yandan sallanan, uçlarında modern tasarımlı üçgen figürlerinin yer aldığı iki zarif kolye zinciri ve bu zincirleri orta noktada birleştiren yuvarlak kolye ucunda birden fazla değerli pırlanta taş uygulaması ile tasarlanan bu çarpıcı model, alışılmışın dışında bir aksesuar ile göz kamaştırmanızı sağlıyor. Gömleklerini üzerinde salaş formda kullanabileceğiniz ve modern detaylar ile pırlantanın parlaklığını ve derinliğini günlük stilinize aktarabileceğiniz, fermuar formlu pırlanta fantezi kolye modelleri, modern detayları bir adım öne taşır.

Pırlantanın dayanıklı yapısı, ince işçiliği, derin parlaklığı ile göz kamaştırırken trend öğeler yansıtır. V yaka kıyafetler ile kullanımda muhteşem uyumu, teniniz üzerinde yakaladığı pırlanta parlaklığı ile ortaya serer.

Kuğu Figürlü Pırlanta Fantezi Kolyeler

Zarif, doğaya yakın ruhlu, romantik kadınlar için çarpıcı bir seçenek olan kuğu figürlü pırlanta fantezi kolye, kırmızı, siyah, yeşil ve beyaz sade gece elbiseleri ile bayanların bir kuğu gibi zarif görünmelerini sağlar.

Kuğu figürü üzerinde sıralanan değerli pırlanta taşlar, yuvarlak kesimleri ve derinlikleri ile zarafeti yansıtır. Çarpıcı beyaz ışıltıların yansıması ile şık gece elbiselerini tamamlarken, günlük stilde daha zarif bir hava yansıtılmasını sağlarlar.

Kuğu figürünün kanat kısmında ise tasarımı hareketlendiren gold detaylara yer verilmiştir. Bu detaylar ile kuğunun kanatları figürlenerek, pırlantaya kolyeye yaratıcı detaylar eklenir.

Fantezi pırlanta kolye tasarımlarının şık kolye uçlarına zarif zincirler eşlik eder. Zincirler kaba görünümden uzak, pırlantanın parlaklığı ile uyumlu ve tüm kolye tasarımının dengeli bir görsel etki oluşturmasını sağlayan aksesuarlardır. Zarif zincirin ve pırlanta kolyenin parıltısı hem teniniz hem de kumaşlar üzerinden çarpıcı bir görünümü yansıtır.

Pırlanta Fantezi kolyelerde Gold Detaylar ile Stiliniz Hareketlendirin

Gold rengin tasarımda temel alındığı ve üzerine çarpıcı beyaz pırlantaların eklenmesi zarif detaylara ulaşılan çember pırlanta kolyeler, fantezi modeller arasında dikkat çeken tasarımlardır.

Bir çember figürü üzerinde dizilen gold renkli toplar, çarpıcı oval kesin pırlantalar ile bezenmiştir. Günlük spor, modern, klasik, trend stillerinin tümü ile kullanıma uyumlu bu şık pırlanta fantezi kolye çeşitleri, ışıltınızı yükselterek, tüm gözleri stilinize çeker.