Pırlanta Bileklikler

125 adet ürün var.
Görünen 125 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Pırlanta bileklikler, minimal, su yolu, baget, renkli seçenekler ile tüm tarzlara hitap eden tasarımları oluşturarak sunduğumuz, pırlantanın çarpıcı ışıltısı ile değerli renkli taşların derin tonlarını bir araya getiren mücevherlerdir. Pırlanta bilek modellerimizi özel davetler için kullandığınız şık gece elbiseleriniz ve günlük stilinizle uyumlu şekilde kullanırken, zarif bileklerinizde pırlantanın berrak ve derin ışıltısını taşıyabilirsiniz. Yuvarlak ve markiz kesimli pırlantalar ile ister güçlü ister romantik tarzı ön plana çıkarabilirsiniz.

Pırlanta Su Yolu Bilekler ile Sade Ve Şık Bir Duruş

Pırlanta suyolu bileklikler, kare kesim pırlantalar veya yuvarlak kesim işçiliğinde pırlantalar ile tasarlanan değerli mücevherlerdir. Kadınların en büyük kurtarıcı mücevherleri arasında yer alan su yolu bileklikler, su yolu küpe ve kolye tasarımları ile kombinlenerek tam uyumlu ve zarafeti en üst noktaya taşıtan bir stil elde edilir.

Pırlanta su yolu bileklikler şıklıkları, zarafetleri ve ışıltıları ile sevdiğiniz insana verebileceğiniz en şık armağan seçenekleridir. Her tarzdan bayanın beğenerek taşıdığı bu modeller, hakiki pırlantanın kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar buyunca sizden bir parça olarak kullanılır.

Su yolu bileklikler nişan kıyafetleri ve gelinlikler ile muhteşem uyumu yakalayan pırlantanın sade ve şık parıltısını beyaz gelinlik ile yapılan kombinde en iyi şekilde sunan mücevherdir. Gelinlerin özel günde içinde bulundukları saf duyguları sembolik olarak ifade eden su yolu bileklikler, zarafeti ön plana taşır.

Pırlanta Baget Bilekliklerde Farklı Tasarımlar

Pırlanta baget bileklikler tek, çift ve sıralı pırlanta taşlarının dizilimleri ile sade ve hareketleri seçenekleri sizler için bir ara sunarlar. Geometrik bir formda kare kesim ile şekillendirilen pırlanta taşının zarif bileklik zincire eklenmesi ile tasarlana tek taşlı modeller, modern, sade ve klasik stili yansıtabilmeniz için uygun seçeneklerdir.

Baget pırlantanın her iki yanına eklenen yuvarlak kesimli pırlantalar ile dizili şekilde tasarlanan şık bilekliklerimiz ise daha hareketli ve dinamik bir stili ön plana taşıyabilmenize imkan sağlarlar. Her iki tasarım stilinde de pırlantanın berraklığını, ışıltısını ve zarafetini, narin bileklerinizde taşıyabilirsiniz.

Pırlanta Minimal Bilekler

Pırlanta minimal bileklikler beyaz, sade, şık pırlantayı ve renkli değerli taşları bir arada sunduğumuz tasarımlardır. Minimal seçenekler kapsamında tercih edebileceğiniz kalp figürlü pırlanta bileklik ile zamansız bir tasarımı kullanabilir, yakut taşının derin kırmızılığını narin bileğinizde taşıyabilirsiniz.

Bu modelde, zarif yuvarlak kesim pırlantaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bileklik kelepçesi üzerinden kalp kesimli yakut taşına yer verilmektedir. Yakutun kırmızılığı ile tutkulu bir aşkı ifade eden bu tasarım pırlantanın saf ışıltısı ile her zaman dikkatleri çekecek bir mücevherdir. Sizin için değerli olan kişiye, duygularınız ifade edebileceğiniz bu şık mücevher, yuvarlak kesimli pırlantanın romantik çizgisini yansıtır.

Pırlanta Renkli Bileklikler ile Dikkatler Üzerinizde Olacak

Safir, yakut, turmalin taşlarının çarpıcı renklerini yansıttığımız pırlanta renkli bileklikler, üstlerinde yer alan çiçek, kalp ve geometrik şekil figürleri ile dikkat çekerler. Bu bilekliklerde yer alan figürler, yakut, safir ve turmalin taşlarının markiz kesimde tasarlanması ve üç taşın bir kompozisyon halinde çiçek figürünü betimlemesi sonucunda oluşturulur.

Turmalin kalp kesim ile tasarlanıp, parlak pırlanta ile buluşturulduğunda ise yenilikçi bir tasarım olan kalp kesimli pırlanta fantezi bileklikler elde edilir. Minimal seçenekler arasında, damla kesim taşlara yer vererek, klasik stilden vazgeçmeyen kadınlara da hitap ediyoruz. Sıralı yuvarlak kesin pırlantalar ile bezenmiş şıl zincir üzerinde tek bir adet damla kesim safirin kullanımı tercih ederek oluşturduğumuz pırlanta bileklik, şık davetlerde vazgeçilmezini olacak.