Pırlanta Renkli Kolyeler

37 adet ürün var.
Görünen 37 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Renk
Berraklık

Pırlanta renkli kolyeler, çarpıcı renk, derinlik ve ışıltıya sahip olan değerli taşların pırlanta ile birlikte tasarım detaylarına eklenmesi ile hazırlanan modellerdir. Pırlanta kolye tasarımları arasında dikkat çeken ve gece kıyafetleri ile muhteşem uyumu yakalayan bu modellerimizde, zümrüt, safir, aquamarine, yakut gibi değerli taşlar ve büyülü pırlanta bir arada kullanılır.

Pırlanta İle Safirin Muhteşem Uyumu

Pırlanta renkli kolye tasarımları arasında yer alan değerli safirin ve berrak pırlantanın harmanlandığı modeller, zarif stiliniz ön plana taşırlar. Koyu mavi rengi ile ön olana çıkan safir taşı, mükemmel derin rengi, dayanıklılığı ve parlaklığı ile gözleri üzerine çeker. Bilgeliğin simgesi olan safirin sinirleri yatıştırdığına ve zihin berraklığını getirdiğine inanılır. Kıymetli safirin damla kesimi ile bu kesimi çevreleyen yuvarlak kesim, ince işçilikli hakiki pırlantaların buluştuğu model, zarif boynunuzda ışıltıları detayları yansıtır.

Her stil ile kullanıma uyumlu ve şık gece elbiseleriniz ile çarpıcı bir havayı yakalamanızı sağlayan derin mavi renkli safir-pırlanta kolyeler, vazgeçilmez ve her zaman severek kullanacağınız zamansız mücevherlerdir.

Zümrüt’ün Derinliği Ve Pırlantanın Saf Işıltısı Buluşuyor

Değerli zümrüt taşının ve etrafında yer alan yuvarlak kesim romantik pırlantaların yer aldığı zevkli mücevher, şık davetlerde kullanım için vazgeçilmez bir aksesuardır. Yeşilin en mükemmel tonunu yansıtan zümrüt, pozitif enerji yaydığına ve şans getirdiğine inanılan kıymetli bir taştır. Zümrüt’ün doğanın saflığını yansıtan çarpıcı ve derin yeşil rengi, yuvarlak taş kesimi ile birleştirilip, zümrüt çevresine yuvarlak kesim işçiliğinde değerli pırlanta taşlar eklenmiştir. Bu çarpıcı tasarım, aynaya her baktığınızda zarif boynunuz için en ideal seçimi yaptığınız hissettirir.

Sevdiğiniz kişi için mükemmel bir hediye seçimi olacak zümrüt ve pırlantanın bir arada kullanıldığı pırlanta renkli kolye modelleri, yuvarlak kesimli taş işçiliği ile romantik detayları yansıtır. Duygularınızın naifliğini ve saflığını betimlemek istediğiniz aynı zamanda sizden bir parça olarak uzun yıllar boyunca zevkle taşınmasını tercih ettiğiniz bir hediye vermek için zümrüt ve pırlantanın muhteşem uyumundan ilham alabilirsiniz.

Aquamarine Taşlı Pırlanta Kolye’nin Çarpıcı Duruşu

Aquamarine taşlı, pırlanta kolye, pırlantanın saf ışıltısı ile aquamarine’in derin beyaz ve uçuk maviyi birleştiren derin ışıltısını aynı aksesuar üzerinde buluşturur. Aquamarine, sahip olduğu mavi ile yeşil arası renk tonlarının değişen yansımaları ve derin şeffaf görünümünün büyüsü ile ilk bakışta çarpıcı bir etki uyandırır. Kristal parçalar halinde çıkarılıp, ince işçilik ile mücevherlere uygulanan bu taş, şifalı etkileri ile de dikkat eker.

Yaratıcı tasarım çizgimizde, Aquamarine taşını oval kesim de kullanarak, çevresinde yuvarlak kesimli değerli pırlanta taşlarına yer veriyoruz. Bu şık tasarım ile çarpıcı, beyaz ve buz mavisi ışıltıların yansımaları ile duruşa taze bir hava katan, zarif detayları sizlere sunuyoruz. Aquamarine taşlı pırlanta renkli kolye modelleri, Tüm stil detayları ile uyumlu kullanılan ve sevdiğiniz kişiye zarif bir hediye olarak sunabileceğiniz seçenekler arasındadır.

Yakut’un Gizemi Ve Pırlantanın Saflığı Kolye Tasarımlarında Birleşiyor

Yakut kırmızıdan mor’a çalan derin ve parlak rengi ile dikkatleri çeken kıymetli bir taştır. Simyasal özellikleri ile yaşam arzusuna teşvik ettiğine ve mutluluğu arttırdığına geçmiş çağlardan beri inanılan yakut, şimdi modern tasarım yorumlarımız ile pırlantanın ışıltısıyla birleşiyor.

Yakut taşlı pırlanta renkli kolye modelleri, oval kesim yakut taşının tüm çevresinde uygulanan yuvarlak ve romantik kesim işçiliğinde değerli pırlanta taşlar ile hayat bulur. Romantik stili yansıtan ve gizemli olmayı seven kadınların, vazgeçemeyeceği bir seçenek olan yakut taşlı pırlanta renkli kolye çeşitleri, gece kıyafetleri ve günlük stilde çarpıcı bir havayı yansıtabilmeye olanak sunarlar.