Pırlanta Renkli Küpeler

36 adet ürün var.
Görünen 36 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Renk
Berraklık

Pırlanta küpeler yaratıcı çizgimiz ile birleşip, safir, zümrüt, yakut, sultanite gibi değerli taşlar ile pırlantanın saflığını buluşturuyor. Bu değerleri taşların canlı renkleri ise tarzınıza hareket katarak, zarafeti ön plana taşıyor.

Safir Taşlı Pırlanta Küpelerle Gelen Zarafet

Pırlanta küpe seçeneklerinde kullanılan safir derin mavi ve laciverte çalan rengi ile bakışlarını üzerine çeken bir tasarımdır. Özellikle lacivert ve siyah gece elbiseleri ile muhteşem uyumu yakalayan ve zarafeti ön plana çıkan bu mücevherler, safir taşlı kolyeler ile kombinlenirler.

Bu kolye tasarımlarından damla kesim işçiliğinde değerli safir taşının etrafı markiz kesim pırlanta taşlar ile çevrelenir. Pırlantaların yansıttığı berraklık ve ışıltının yanında tasarımın kalbinde yer alan safir, derin bir görünüm sunar. Taşımaktan ve kullanmaktan zevk alacağınız bu tasarımı günlük veya özel davetlere uyumlu stillerinizi tamamlamak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Safir taşlı renkli pırlanta küpeler ile şık, zarif, gizemli ve çarpıcı bir görünüm yakalayabilir, aksesuarın ince işçilik detayları ve kalitesi ile tarzınızı bir adım öne taşıyacak bir mücevher kullanmanın avantajını yakalayabilirsiniz.

Yakut Taşlı Pırlanta Küpelerle Pembenin Tonlarında Işıldayın

Yakut taşı kırmızıdan başlayan ve pembenin en canlı yansımalarına kadar devam eden renk seçenekleri ile hareketli, dinamik ve zarif bir görünün sunar. Capcanlı pembe tonlarını yansıtan safir, pırlantanın berrak görünümü ile birleştiğinde ise sanat eseri olarak nitelendirdiğimiz mücevherler ortaya çıkar.

Bu modelde dinamik bir görünün sunan safir taşı yuvarlak işçilik kesimi kullanılırken, çevresi yuvar kesim pırlantalar ile şerit halinde sarılır. İlk bakışta çarpıcı bir etki uyandıran tasarım, her yaştan bayanın severek kullanabileceği ve dinamik tarzını özel gecelerde ve iş yaşantısı stilinde çevreye aktarabileceği mücevherlerdir.

Hakiki safir ve pırlanta kullanımı ile sevilen bir mücevheri uzun süre kullanma avantajı sunan pırlanta renkli küpe modelleri, insan sağlığına dost değerli taşların etkisi ile ciltte tahrişe ve alerjiye sebep olmazlar.

Sultanite Taşlı Pırlanta Küpeler ile Fark Yaratın

Farklı tasarımları kullanmaktan keyif alan bayanlara hitap eden Sultanite taşı, derin görünümü ve kırmızı tonlarını yansıtan rengi ile şık mücevherlerin yaratılmasında etkilidir. Damla kesim uygulamada ise en yüksek parlaklığını yansıtır.

Bu modelde, damla kesim işçilik ile hazırlanan sultanite taşının çevresi markiz kesim ve güçlü duruşu yansıtan pırlantalar ile çevrelenmiştir. Çarpıcı mücevher, özel gecelerde kullanılan tuvaletlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Özellikle şık bir topuz ile sultanite taşlı pırlanta küpelerin sallantılı veya sabit modelleri tercih edilerek zarafetin, şıklığın ve kadının güçlü duruşunun ön palanda tutulduğu bir stil yansıtılır. Hakiki pırlantanın etkisi ile üzerinizde taşıdığınız berrak, ışıltılı, klasik bir hava girilen her yerde fark edilir.

Zümrüt Taşlı Pırlanta Küpelerle Doğanın En Canlı Renkleri Aksesuarlarınızda

Zümrüt, birden fala yeşil tonunu mücevherde kullanabilmemize imkan sağlayan oldukça değerli bir taştır. Modern ve dinamik tasarımlarımızda ise zümrüt’ün en acık ve canlı renklerini sizlere sunuyoruz.

Doğanın canlı yeşilini yansıtan zümrüt taşı bu modelde, damla kesim ile kullanılmaktadır. Çevresi ise birden fazla, yuvarlak kesim ve karat nitelikleri ile pırlanta ışıltısını yüksek orada yansıtan pırlantalar ile bezenmiştir. Çarpıcı bir hava yakalamak ve dinamik duruşu canlı yeşil ile yansıtmak amacıyla tercih edilecek en ideal mücevherler arasın, zümrüt taşlı renkli pırlanta küpeler yer alır.

Modern, klasik, trend tarzların tümünde kullanıma uygun zümrüt taşlı pırlanta kolye, özellikle ten üzerinde çarpıcı renkleri yansıtırken, zarif detayları ortaya koymaktadır. Kaliteli işçiliği, hakiki zümrüt’ün dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca bu çok sevdiğiniz aksesuarınızdan vazgeçmek zorunda kalmaz, uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanırsınız.

Her dönem eskimeyen tasarımlar arasında yer alan zümrüt taşlı pırlanta renkli küpe çeşitleri, farklı renkte gece elbiselerinizle rahatlıkla uyum sağlayıp, dikkatleri üzerinize çeker.