Pırlanta Fantezi Küpeler

133 adet ürün var.
Görünen 133 üründen 1 - 24 arası

Filtre

Pırlanta küpeler, fantezi seçeneklerinde yaratıcı baget, çiçek, uğurlu nal, suyolu modeller ile sunduğumuz, pırlantanın berraklığını ve ışıltısını yansıtan mücevherlerdir. Her stile uygunluk taşıyan tasarımlar, pırlantanın kaliteli işçiliğini ve kesimini yansıtırlar.

Şık Detaylara Sahip Yaprak Figürlü Pırlanta Fantezi Küpeler

Yaprak figürlü fantezi pırlanta küpeler, minimal birden fala pırlantanın tek bir yaprak figürü içinde kullanılması veya tek bir pırlantanın markiz kesim ile yaprak formuna getirilme ile tasarlanırlar. Modeller pırlantanın berraklığını ve derinlerden gelen Işıltısını en iyi yansıtan küpe seçenekleridir.

Yaprak figürlü fantezi pırlanta küpeler, özel davetlerde şık gece elbiseleri ile günlük stilde modern, romantik, trend, klasik kıyafetler ile mükemmel uyumu yakalarlar. Pırlanta kolyeler ve beyaz altın ile kombinlendiğinde çarpıcı bir etki yaratan bu küpe, dış görünümünüze zarafeti eklemenize imkan sağlar. Birden fazla markiz kesim pırlantanın bir dal figürü üzerinde dizilişi ile tasarlanan modelimiz, trend detayları ve yaratıcı tasarım görünümü ile dikkatleri üzerinize çekiyor.

Romantik Günlerde Kullanıma Özel Su Yolu Pırlanta Küpeler

Suyolu pırlanta küpeler sade ve zarif tasarım detayları ile kadınların her zaman kurtarıcısı olmuş ve takı dolaplarından başköşede yer almış aksesuarlardır. Su yolu kolyeler ile eşsiz bir uyumu sergilene su yolu küpeler, gelinlerin sade, zarif ve şık görünümlerini bir adım öne taşıyan mücevherlerdir.

Sevdiğiniz kişiye özel günlerde hediye etmek için ideal seçenekler arasında yer alan suyolu küpe modelleri, zarif ve sade tasarımları sayesinde sizin için özel olan kişinin beğenisini kazanırlar. Kaliteli ve hakiki pırlantanın dayanıklılığı ile sizden bir parçanın uzun süre taşınmasını sağlayabilir, Bu zarif mücevher ile beğeni alacak bir armağan verebilirsiniz.

Pırlanta fantezi küpe modelleri arasında yer alan su yolu pırlanta küpeleri nişan törenlerinizde şık kıyafetleriniz ile kullanarak, zarif, sade ve klasik bir stili yakalayabilirsiniz.

Pırlanta Küpeler Size Şansı Getirsin

Fantezi pırlanta küpe modellerinde günlük kullanıma uygun, spor, klasik, modern, trend tüm stiller kullanım avantajı sunan nal figürlü pırlanta küpelerimiz sizler için sunuyoruz. Şans getiren figürler arasında yer olan bu dinamik tasarımda minimal bir nal figürü, iki sıralı yuvarlak kesim pırlanta taşlar ile oluşturulmaktadır.

Kulağınız taktığınızda ışıltılı detayları yansıtan ve pırlantaların derinlikleri ile dikkat çeken tasarım, günlük kullanımda açık renk gömlekler ile muhteşem bir uyum ve dinamik, taze, genç bir stil yansıtır. Şans getirdiğine inanılan pırlanta nal figürlü kolyeleri, en sevdiğiniz arkadaşınıza hediye ederek, anlamlı bir armağan verebilir, aranızda simgesel hale gelecek ve uzun yıllar keyifle kullanılacak, bir takı aksesuarı edinebilirsiniz.

Çiçek Figürlü Pırlanta Fantezi Küpeler

Markiz kesim pırlantaların çiçek formunda bir kompozisyon ile bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkan pırlanta fantezi küpe modeli, çarpıcı bir parlaklık ve berraklık sunar. Çok sayıda pırlantanın birleşimi ile düzenli yapraklara sahip bir çiçek figüründen çok daha farklı keskin hatlara sahip yabani, tropikal bir çiçek figürünü andıran bu model farklı mücevherlerden hoşlanan, yaratıcı bayanlara hitap ediyor.

Özel davetlerde parlaklı ve ışıltısı ile gözleri kamaştıracak, günlük kullanımda herkesin aklında kalacak bu tasarım, pırlantanın berraklığından ve markiz kesimin güçlü duruşundan yararlanılarak hazırlanmaktadır. İnce işçilik detaylarına sahip olan pırlanta fantezi küpe çeşitleri arasından çiçek figürlü pırlanta küpe, şık ve zarif detayları yansıtır.